Kategoriler
Blog Yazıları

Diş Polikliniği Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Ağız ve diş sağlığı kişilerin özen göstermesi ve bakım yaptırması gereken en önemli noktalar arasında yer almaktadır. Kişilerin sağlıklı bir ağız yapısı, estetik bir gülüşe sahip olmasının yanı sıra genel sağlık durumunu da doğrudan etkilemektedir. Ağız ve diş sağlığı, bakımı kesinlikle aksatılmaması gereken ve en ufacık bir problemde dahi uzmana başvurulması gereken bir sağlık problemidir. Ağız sağlığı ve konya diş polikliniği olarak hizmet veren kurumumuzda, son teknolojik ekipmanlar ve doğru planlanmış tedavi yaklaşımları ile kişilerin ağız ve diş sağlığı sorunları en etkin şekilde sona erdirilmektedir.

Çocuk diş hekimliğinden yirmi yaş diş çekimine, porselen dişten diş beyazlatmaya, ortodontiden lamina dişe, implanttan çene cerrahisine kadar birçok alanda en uygun tedaviyi belirleyen ve en doğru şekilde ilerlemesini sağlayan hekimler ile hizmet veren kurumumuzda, hijyen kurallarına büyük özen gösterilmektedir. Her hastaya özel olarak ekipman kullanılmakta ve diğer ekipmanlar özenli bir şekilde sterilize edilmektedir. Sizlerde ağız ve diş sağlığınız ile ilgili yaşadığınız tüm sorunların en hızlı şekilde sonuca kavuşturulması ve tedavi edilmesi için merkezimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Merkezimizde verilen hizmetleri şu şekilde sıralamak mümkündür.

Estetik Diş Hekimliği

Merkezimizde ağız sağlığı ve diş polikliniği üzerine tercih edilmekte olan en sık tedavilerden biri estetik diş hekimliği uygulamalarıdır. Dişlerinde çarpıklaşma, çürüme, renk bozukluğu, dişler arası boşluk ya da diş eti hastalıkları gibi problemler yaşayan kişilerin tüm sorunları estetik diş hekimliği uygulamaları kullanılarak tedavi edilebilmektedir. Bu tedaviler sonunda kişiler sağlıklı bir ağız yapısına ve estetik bir gülüşe kavuşarak, kaybettikleri öz güvenlerini geri kazanabilmektedir.

Ortodonti

Ortodonti dişlerin çene üzerindeki konumlanmalarını ve ağız kapanış sorunlarını incelemekte, teşhis edilmesini sağlamakta, bu sorunlar oluşmadan çene tedavi planlaması oluşturulan bilim dalına verilen isimdir. Sektörde ağız sağlığı ve diş polikliniği olarak adından sıklıkla söz ettiren merkezimizde çarpık diş, diş eti hastalıkları, diş çürüğü ve çene eklemi bozuklukları gibi birçok sorun ortodontik tedaviler sayesinde en verimli şekilde sonlandırılmakta, hastalar ise daha etkileyici bir görüntüye ve daha sağlıklı bir diş yapısına kavuşmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir