Konya Diş Taşı Temizliği & Konya Diş Beyazlatma & Fiyatları

Tedavilerimiz

Randevu Al

S.S.S.

Diş beyazlatma tedavisi zaman içerisinde meydana gelen diş renklenmelerinin bazı özel solusyonlar kullanılarak diş dokularından uzaklaştırılmasıdır. Diş beyazlatma yanlış bilinenin aksine dişleri beyaza boyamaz. kullanılan solusyon içerisindeki hidrojen peroksit Dişte renk değişimine neden olan pigmentler ile tepkimeye girerek bunları dişten uzaklaştırır. Yani aslında dişin gerçek rengini ortaya çıkarır?

Diş beyazlatma tedavisi için 2 yöntem bulunmaktadır;

  • Ofis Tipi Beyazlatma (Office Bleaching)

Diş hekimi tarafından klinik ortamında yapılan beyazlatma işlemidir. Dişler, diğer ağız içi dokulardan izole edildikten sonra diş üzerine sürülen beyazlatma ajanı 45-60 dk süreyle uygulanır. Beyazlatma ajanını aktive etmek için özel beyazlatıcı lambalar ya da lazer ışığı kullanılır. Renklenmenin şiddetine bağlı olarak birden fazla seansta aynı işlem uygulanır.

  • Ev tipi beyazlatma (Home Bleaching/Walking Bleach)

Bu yöntemde diş hekimi tarafından ağız içinden alınan ölçüye uygun olarak yumuşak şeffaf plaklar hazırlanır. Hastaya bu plaklar ile birlikte kullanacağı beyazlatma solusyonu verilir. Gece yatarken plak içerisine yeterince solusyon konularak uygulanır ve gece boyunca ağızda kalır. Tedavinin süresi dişhekimi tarafından 1 ya da 2 hafta olarak belirlenir.

Diş hekimleri tarafından klinik ortamında yapılan ve evde kullanım için verilen beyazlatma ajanları son derece güvenlidir.

Profesyonel kullanım için yeterince güvenli olmayan bu ürünler dişlerin kaybedilmesine varabilecek düzeyde zararlı etkilerinin yanında sistemik olarak da hastalara zarar verebilir.

Konya Diş Taşı Temizliği

Konya diş taşı temizliği isteyen kişiler, Dentova Akademi’de istedikleri gibi beyaz dişlere sahip olabilecektir. Dişler belli zaman sonra yenilen ve içilen gıdalar sonrasında çürüme yaptığı gibi, sararma gibi durumlar ile karşı karşıya kalmaktadır. Bu gibi durumlarda ise insanların en çok diş hekimlerinden talep ettiği hizmetlerin başında ise diş beyazlatması gelmektedir. Fakat her zaman diş beyazlatma hizmeti olumlu olmamakta ve sonrasında tekrar dişlerin sararması meydana gelmektedir. Konya diş beyazlatma kliniği olarak kullandığımız teknikler ile dişlerinizin daha beyaz olmasını sağlamakla kalmıyor, uzun süreli kalıcı özelliği ise beraberinde sizlere veriyoruz.

Kliniğimizin diş beyazlatma esnasında kullanmış olduğu bazı son teknoloji teknikleri, dişlerinizin çok uzun süre beyaz kalmasını sağladığı gibi, korunmasını ve çürümelere karşı dayanıklı olmasını sağlamaktadır. Kurumsal olarak hizmet veren kliniğimiz, oldukça tecrübeli diş hekimlerine sahiptir ve Konya’da diş beyazlatma ve diş taşı temizliği hizmetini uygun fiyatlar ile sizlerin hizmetinize sunmaktadır.

Konya Diş Beyazlatma Teknikleri

Konya diş beyazlatma hizmeti veren kliniğimiz sizlere diş beyazlatma hizmetini, farklı teknikler uygulayarak kaliteli ve uygun fiyatlar ile vermektedir.

Kliniğimizin uyguladığı diş beyazlatma teknikleri şunlardır.

  • Kliniğimizin diş beyazlatma esnasında uyguladığı teknikler, dişlerin kalıcı şekilde beyazlamasını sağlamakta ve kişiye özel olarak uygulanmaktadır.
  • Kliniğimizin başka diş beyazlatma yönteminden olan ve dişlerin yapı kısmında oluşmuş olan sararmaların giderilmesini sağlayan farklı tekniklerimiz bulunmaktadır.

Bu teknikler kişinin diş yapısına en uygun şekilde yapılmakta ve daha uzun süreli bir beyazlık sağlanmaktadır. Diş literatüründe bleaching olarak geçen beyazlatma teknikleri, oldukça güvenilir şekilde sizlerin hizmetinize sunulmaktadır ve uzun süreli kalıcılık sağlanmaktadır.

Konya Diş Beyazlatma & Diş Taşı Temiziği Nasıl Yapılmaktadır?

Kaliteden ödün vermeyen ve oldukça deneyimli hekimleri tarafından hastalarına diş tedavi hizmeti veren kliniğimiz, diş beyazlatma hizmetini ise kısa süre içerisinde ve kaliteli şekilde vermektedir. Konya diş beyazlatma işlemini klinik ortamında uygun fiyatlar ile veren hekimlerimiz, alanında deneyimli kişilerdir ve profesyonel olarak sizlere hizmet sunmaktadırlar.

Diş beyazlatma işlemi kliniğimizda şu şekilde yapılmaktadır.

  • Diş hekimi tarafından ağartıcı ilaç diş üzerine yerleştirilmektedir.
  • Daha sonra ise, temizlenecek olan dişlerin üzerine led veya lazer ışığı belli bir zaman tutulmaktadır.
  • Led ışığının beyazlama işlemini jelin daha iyi aktive ederek, etki göstermesini sağlamaktadır.
  • Beyazlatma işleminde lazer dişe hiç bir zarar vermemektedir.
  • Gerekli olan kimsayal reaksiyon başladıktan sonra yaklaşık olarak 1 saat sonunda beyazlık hissi oluşmaya başlamaktadır.

Bu işlemin bir seans değil, birkaç seans yapılması takdirde ise tam olarak beyazlama etkisini göstermekte ve dişlerin üzerinde oluşan sarartılar gitmektedir.

Konya diş taşı temizliği herkese yapılabilir mi?

Diş taşı temizleme hizmeti veren kliniğimiz, herkese bu işlemi sunmaktadır. Herkesin aynı oranda dişlerinin beyazlamasında ise bazı zaman farklılıklar olmaktadır.

Bunun sebebi ise tamamen kişinin diş yapısı ile ilgilidir. Kliniğimizin diş beyazlatması yapan hekimleri önce kişinin dişlerini muayene etmekte ve sonra gerekli olan beyazlama işlemini en uygun şekilde kişiye uygulamaktadır. Kaç seans sonunda dişlerinin tamamen beyazlayacağının bilgisini ise kendisine vermektedir. Siz de kliniğimizden diş beyazlatma hizmetini güvenilir ve garanti kapsamı içerisinde, ekonomik fiyatlarla almak isterseniz bizlere müşteri temsilcimiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Dilerseniz şirket telefonlarımızı direkt olarak arayabilirsiniz.

Dentova Akademi
Selçuklu Şubemiz gece 23:00'e kadar açıktır.