Konya İmplant Tedavisi | İmplant Fiyatları 2022

Konya implant, Konya implant fiyatları ve tedavileri ile ilgili tüm detaylı bilgileri bu sayfada bulabilirsiniz. İmplant tedavisi ile ilgili merak ettiklerinizi +90 0332 248 10 00 numaralı hattımızı arayarak bizlere sorabilirsiniz.

Tedavilerimiz
Randevu Al

S.S.S.

Diş implantı, diş çürüğü ya da dişeti problemleri sonucu kaybedilen dişlerin yerindeki çene kemiğine yerleştirilen ve kaybedilen dişin kökü yerine geçen biyouyumlu malzemedir. Büyük oranda titanyum elementinden oluşur.

Diş çürüğü ya da dişeti hastalıkları sonucu meydana gelen tek diş eksikliklerinde bu esikliklerin giderilmesi için yapılan klasik porselen köprüler eksik dişin yanındaki dişlere zarar verilerek yapılabilir. Ancak diş implantı sayesinde yandaki dişlere zarar vermeden sadece eksik diş bölgesine diş implantı yerleştirilerek bu bölgedeki fonksiyonel ve estetik bozukluklar giderilebilir.

Porselen köprünün uygulanması için gereken sayıda sağlıklı diş bulunmuyorsa hareketli protezler olarak adlandırılan ağıza takıp-çıkarılan protez kullanma zorunluluğu diş implantları sayesinde ortadan kalkmıştır. Kısmı ya da tam dişsiz hastalar, bulantı refleksinden dolayı hareketli protez kullanamayan hastalar sabit bir diş protezinin konforuna diş implantları sayesinde kavuşabilir.

Gelişen teknoloji, teknikler ve malzemeler sayesinde normal ve doğru günlük ağız bakımı alışkanlıkları uygulandığında diş implanları uzun süre kullanılabilir.

Günümüzde İmplant operasyonlarının sadece 10 dakika içinde yapılması bile mümkündür. Diş ve kemik yapınıza göre belirlenen operasyon şekline göre toplam süre değişir. Genellikle ilk operasyondan 2 ay sonra işlem bitirilebilir. Bu süre zarfında eğer kemik yapınız ve operasyonun tipi uygunsa geçici diş protezleri ile normal günlük hayatınıza devam edebilirsiniz.

Lokal anestezi altında yapılan işlemler ağrısızdır. işlem sonrası size reçete edilen ilaçlar düzenli bir şekilde kullanıldığında ağrı ve şişmenin de önüne geçilebilir. diş eksiklikliğinin fazla olduğu durumlarda diş implant operasyonları genel anestezi altında da konforlu bir şekilde yapılabilmektedir.

Çene kemiğinin ve çekilen dişlerin durumunun izin verdiği vakalarda aynı seansta diş çekimi ve ardından implant uygulaması yapılabilir. Bu sayede seans sayısı azaltılarak hastaların günlük yaşamlarının daha az etkilenmesi sağlanabilir.

Diş hekimi muayenelerinde ve diş polikliniklerinde bulunan panoramik röntgenler 2 boyutlu bir görüntü sunduğu için özellikle kemik kalınlığının tahmin edilemediği durumlarda 3 boyutlu tomografi görüntüsü istenebilmektedir. bu sayede implantın yerleştirilmesi planlanan kemik bölgesinin kalınlığı ve bu bölgedeki sinir dokusu milimetrik olarak saptanabilir. sonuç olarak daha güvenli ve uzun ömürkü diş implant tedavilerinin yapılmasına yardımcı olur.

Radyoterapi alan, yakın zamanda kemoterapi alan hastalarda diş implantı yapılması uygun değildir. Kontrolsüz sistemik hastalığı olmayan tüm hastalara implant tedavisi uygulanabilir.

Bu gibi durumlarda implant cerrahisi konusunda yeterli uzmanlığa sahip bir diş hekimi tarafından bazı ileri cerrahi işlemler ile implant yerleştirilmesi mümkündür.

Konya İmplant

Uzun zamandır Konya’nın Selçuklu İlçesinde Konya İmplant tedavisi yapan ve aynı zamanda oldukça kaliteli hizmet veren kliniğimiz, değerli hastalarına diş ile ilgili hizmetler vermektedir. Kliniğimiz bünyesinde hizmet veren diş hekimleri, alanında oldukça tecrübeli kişilerdir. Profesyonel bir şekilde diş implantı hizmeti vermektedirler. Kurumsal olarak hizmet veren kliniğimiz, özellikle diş implantı alanında çok iyi doktorlara sahiptir. Kliniğimizden diş implantı hizmeti alan kişiler, oldukça memnun kalmaktadır. Kliniğimiz diş implantını hem uygun fiyatlar ile, hem de garanti kapsamı içerisinde uzun süreli kullanım ile hastalarının hizmetine sunmaktadır.

Siz de ağzınızda olmayan dişlerden dolayı yemek yemede zorluk çekiyorsanız, kliniğimizden diş implantı tedavisi hizmeti alabilir ve yediğiniz gıdaları daha iyi çiğneyebilirsiniz. Ağzınızda daha önce kaybetmiş olduğunuz dişleri kliniğimizden diş implantı hizmeti alarak, ana dişinizin yerine rahatlıkla yaptıracağınız dişi kullanabilirsiniz. Yediğiniz yemeklerden tat alacak ve daha rahat bir çiğnemeye sahip olacaksınız.

Konya İmplant Tedavisi | İmplant Fiyatları 2022
Konya İmplant Tedavisi | İmplant Fiyatları 2022

Konya İmplant Özellikleri

Daha rahat yemek yemek

Daha güzel gülüşler

Uzun süre dayanıklı

Daha sağlam dişler

Çürüme sorunu yoktur

Konya İmplant Fiyatları 2022

Konya implant tedavisi yapan konya diş polikliniği, sizlere deneyimli doktorlar ile bu hizmeti sunmaktadır. Üstelik implant sonrası minimum derece bir ağrı ile yaptıracağınız diş implantını kullanacak ve belli süre sonra ağrınız geçerek, ağnızızdaki yeni dişlere alışacaksınız. Kliniğimizin konya implantı fiyatları ise hem oldukça uygun, hem de kolay ödeme seçenekleri ile verilmektedir. Özellikle yıl sonuna kadar kliniğimizden diş implantı hizmeti alan müşterilerimize klinik olarak, indirimler uyguluyor ve uygun fiyat seçeneklerini sunuyoruz.

Konya implant fiyatları değişkenlik gösterebilir. Ayrıca kliniğimizden dilerseniz nakit olarak, dilerseniz ise güvenilir şekilde kredi kartı ile veya banka havalesi ile alabilirsiniz. Siz de yepyeni dişlere ve güzel bir gülüşe sahip olmak isterseniz, diş implantı hizmetini kliniğimizden gönül rahatlığı ile alabilir ve uzun süreli olarak dişlerinizi kullanabilirsiniz.

✅Klinik Kuruluş :2010’dan Beri Hizmet✅
✅Hizmet Bölgeleri :Konya, Selçuklu, Karatay, Meram, Çumra✅
☎️ Müşteri Hizmetleri:+90 332 248 10 00✅
✅Konya İmplant TedavisiAlman, İsviçre, Türk Malı✅

Konya İmplant Ağrılı Bir Tedavi midir?

Konya Diş implantı tedavisi kliniğimizin hekimleri tarafından lokal anestezi ile yapılan ve minimum ağrı hissedeceğiniz bir tedavidir. Kliniğimizin doktorlarının kullanmış olduğu son teknolojiye sahip ekipmanlar ile beraber kendi mesleki tecrübeleri, sizlere diş implantı tedavisini kısa sürede ve ağrısız bir şekilde almanızı sağlayacaktır. İmplant sırasında hekimlerin sizlere uygulayacağı anestezi ile rahatlıkla ve ağrısız şekilde tedavinizi olabileceksiniz. İmplant işlemi uygulandıktan sonra belli bir zaman dişlerinizi sıcak ve soğuk ile temas ettirmemeniz, sizlere olabilecek ağrılara karşı korumuş olacaktır.

Anestezi sonrasında ufak bir ağrı ile hayatınıza devam edecek ve belli bir zaman sonra ise ağrılarınız kaybolacaktır. Aşırı ağrılı bir tedavi olmayan diş implantı, kliniğimizin alanında profesyonel hekimlerince sizlere kaliteli bir şekilde sunulmaktadır. Siz de kliniğimizden uygun fiyatlar ve aynı zamanda ağrısız diş implantı hizmeti alabilirsiniz.

Konya İmplant Sizlere Ne Faydalar Sağlar?

Diş implantı son zamanların en çok tercih edilen tedavi yöntemlerinden bir tanesidir. Bunun sebebi ise, ağzında ana dişini kaybetmiş olan kişilerin kendi dişlerinin yerine uzun süreli kullanabilecekleri dişleri koymak istemeleridir. Konya implant kliniğimiz, diş implantı hizmeti ile sizlere birçok faydalar sağlamaktadır.

Kliniğimizdan yaptıracağınız diş implantının sizlere sağlayacağı faydaları şunlardır.

  • Yemek yerken artık zorlanmayacak ve kendi ana dişiniz gibi yemekleri iyi bir şekilde çiğneyecek ve yutabileceksiniz.
  • Daha güzel bir gülüşe ve görünüşe sahip olacaksınız.
  • Uzun süreli ve çürüme yapmadan ağzınızda dişleriniz olacaktır.
  • Diş implantı üzerine koyulacak olan porselen dişler ile, olabilecek ağız kokularının önüne geçecek ve ağzınız kokmayacaktır.
  • Sağlam dişlere sahip olacaksınız.
  • Ağzınızda implant üzerine koyulmuş olan protez dişler ile daha estetik bir görüntüye sahip olacaksınız.

Bunların dışında ise ve en önemlisi, diş implantı hizmetini uygun fiyatlar ile alarak, bütün bu faydalardan ekonomik fiyatlar ile faydalanmış olacaksınız. İleri de dişleriniz çürüme yapmayacağı için, sizlere herhangi bir ekstra diş masrafı çıkmayacaktır.

Konya İmplant - Diş İmplantının Yapılması Gereken Durumlar?

Diş implantı hizmeti veren kliniğimiz, Konya’nın tecrübeli hekimlerine sahip firması tarafından sizlere verilmektedir. Diş implantının yapılması gereken durumlar vardır ve yapılmadığı takdirde, ağzınızın içerisinde bazı sorunlar ortaya çıkacaktır. Özellikle dişinizin olmadığı damaklarınızda yara meydana gelecek ve yemek yemede zorlanacaksınız. Bu yüzden diş implantı yaptırmanızın önemi fazladır.

Diş implantının yapılması gereken durumlar şunlardır.

  • Ağzınızda büyük olan azı dişleriniz yoksa, bu sizlerin yemek yemesini zorlaştıracak ve mutlaka diş implantı yaptırmanız gerekecektir.
  • Alt çenenizde olmayan dişlerinize diş implantı yaptırmanız gerekmektedir.
  • Aynı şekilde üst çenenin arka kısımlarında dişlerinizin olmaması, diş implantı yaptırmanızı gerektirecektir.

Bu gibi durumlarda yaptıracağınız diş implantı ile daha sağlıklı bir ağıza sahip olacak, yediğiniz yemeklerden tat alacaksınız. Daha güzel bir görünüşe sahip olacaksınız. Ekonomik fiyatlar ile Konya implant kliniğimizden dişlerinize implant hizmeti alabilir ve kolay şekilde ödeyebilirsiniz.

Hastalarımızdan Yorumlar
Nezahat Öztorun
Read More
Dentova Akademi ve Ahmet DİKİCİ yi internet üzerinden buldum . 2 adet implant yaptırdım temizlik hijyen özen herşey üst seviyede . Kesinlikle öneriyorum . Gözü kapalı güvenebilirsiniz
Mehmet Akbayrak
Read More
Bana çok güzel bir implant tedavisi uygulayan Muhammed hocama teşekkürler.
Hasan Apaydın
Read More
Ali Ayrancı ve Ali İhsan hocama ilgi güler yüz ve igne fobime ragmen rahatlatarak moral vererek muhabbet ede ede dediklerime önem vermelerinden ve implant ın bu kadar kolay atlattıgım için herkeze tavsiye ediyorum
Esmanur Öz
Read More
Dentova Akademide implant yaptırdık ardından annemin ve bir çok yakınımın dişlerini ona emanet ettik çok çok memnun kaldık, kesinlikle öneriyorum. Ahmet bey ekibine sonsuz teşekkürler
Previous
Next
Dentova Akademi
Selçuklu Şubemiz gece 23:00'e kadar açıktır.