Dentova Akademi

Konya İmplant Fiyatları 2023, Selçuklu Konya

 • Anasayfa
 • Konya İmplant Fiyatları 2023, Selçuklu Konya
Konya İmplant Fiyatları 2023, Selçuklu Konya

Konya’da implant tedavisi ve fiyatları ve tedavileri ile ilgili tüm detaylı bilgileri bu sayfada bulabilirsiniz. İmplant tedavisi ile ilgili merak ettiklerinizi +90 332 248 10 00 numaralı hattımızı arayarak bizlere sorabilirsiniz.

Konya Selçuklu İmplant Tedavisi

Uzun zamandır Konya’nın Selçuklu İlçesinde Konya İmplant tedavisi yapan ve aynı zamanda oldukça kaliteli hizmet veren kliniğimiz, değerli hastalarına diş ile ilgili hizmetler vermektedir. Kliniğimiz bünyesinde hizmet veren diş hekimleri, alanında oldukça tecrübeli kişilerdir. Profesyonel bir şekilde diş implantı hizmeti vermektedirler. Kurumsal olarak hizmet veren kliniğimiz, özellikle diş implantı alanında çok iyi doktorlara sahiptir. Kliniğimizden diş implantı hizmeti alan kişiler, oldukça memnun kalmaktadır. Kliniğimiz diş implantını hem uygun fiyatlar ile, hem de garanti kapsamı içerisinde uzun süreli kullanım ile hastalarının hizmetine sunmaktadır.

Siz de ağzınızda olmayan dişlerden dolayı yemek yemede zorluk çekiyorsanız, kliniğimizden diş implantı tedavisi hizmeti alabilir ve yediğiniz gıdaları daha iyi çiğneyebilirsiniz. Ağzınızda daha önce kaybetmiş olduğunuz dişleri kliniğimizden diş implantı hizmeti alarak, ana dişinizin yerine rahatlıkla yaptıracağınız dişi kullanabilirsiniz. Yediğiniz yemeklerden tat alacak ve daha rahat bir çiğnemeye sahip olacaksınız.

Konya İmplant Özellikleri

 • Daha rahat yemek yemek
 • Daha güzel gülüşler
 • Uzun süre dayanıklı
 • Daha sağlam dişler
 • Çürüme sorunu yoktur

Konya İmplant Fiyatları 2023

İmplant tedavisi yapan konya diş kliniği, sizlere deneyimli doktorlar ile bu hizmeti sunmaktadır. Üstelik implant sonrası minimum derece bir ağrı ile yaptıracağınız diş implantını kullanacak ve belli süre sonra ağrınız geçerek, ağnızızdaki yeni dişlere alışacaksınız. Kliniğimizin konya implantı fiyatları ise hem oldukça uygun, hem de kolay ödeme seçenekleri ile verilmektedir. Özellikle yıl sonuna kadar kliniğimizden diş implantı hizmeti alan müşterilerimize klinik olarak, indirimler uyguluyor ve uygun fiyat seçeneklerini sunuyoruz.

Konya implant fiyatları değişkenlik gösterebilir. Ayrıca kliniğimizden dilerseniz nakit olarak, dilerseniz ise güvenilir şekilde kredi kartı ile veya banka havalesi ile alabilirsiniz. Siz de yepyeni dişlere ve güzel bir gülüşe sahip olmak isterseniz, diş implantı hizmetini kliniğimizden gönül rahatlığı ile alabilir ve uzun süreli olarak dişlerinizi kullanabilirsiniz.

İmplant Ağrılı Bir Tedavi midir?

İmplant tedavisi kliniğimizin hekimleri tarafından lokal anestezi ile yapılan ve minimum ağrı hissedeceğiniz bir tedavidir. Kliniğimizin doktorlarının kullanmış olduğu son teknolojiye sahip ekipmanlar ile beraber kendi mesleki tecrübeleri, sizlere diş implantı tedavisini kısa sürede ve ağrısız bir şekilde almanızı sağlayacaktır. İmplant sırasında hekimlerin sizlere uygulayacağı anestezi ile rahatlıkla ve ağrısız şekilde tedavinizi olabileceksiniz. İmplant işlemi uygulandıktan sonra belli bir zaman dişlerinizi sıcak ve soğuk ile temas ettirmemeniz, sizlere olabilecek ağrılara karşı korumuş olacaktır.

Anestezi sonrasında ufak bir ağrı ile hayatınıza devam edecek ve belli bir zaman sonra ise ağrılarınız kaybolacaktır. Aşırı ağrılı bir tedavi olmayan diş implantı, kliniğimizin alanında profesyonel hekimlerince sizlere kaliteli bir şekilde sunulmaktadır. Siz de kliniğimizden uygun fiyatlar ve aynı zamanda ağrısız diş implantı hizmeti alabilirsiniz.

İmplant Tedavisi Sizlere Ne Faydalar Sağlar?

Diş implantı son zamanların en çok tercih edilen tedavi yöntemlerinden bir tanesidir. Bunun sebebi ise, ağzında ana dişini kaybetmiş olan kişilerin kendi dişlerinin yerine uzun süreli kullanabilecekleri dişleri koymak istemeleridir. Konya implant kliniğimiz, diş implantı hizmeti ile sizlere birçok faydalar sağlamaktadır.

Kliniğimizdan yaptıracağınız diş implantının sizlere sağlayacağı faydaları şunlardır.

 • Yemek yerken artık zorlanmayacak ve kendi ana dişiniz gibi yemekleri iyi bir şekilde çiğneyecek ve yutabileceksiniz.
 • Daha güzel bir gülüşe ve görünüşe sahip olacaksınız.
 • Uzun süreli ve çürüme yapmadan ağzınızda dişleriniz olacaktır.
 • Diş implantı üzerine koyulacak olan porselen dişler ile, olabilecek ağız kokularının önüne geçecek ve ağzınız kokmayacaktır.
 • Sağlam dişlere sahip olacaksınız.
 • Ağzınızda implant üzerine koyulmuş olan protez dişler ile daha estetik bir görüntüye sahip olacaksınız.

Bunların dışında ise ve en önemlisi, diş implantı hizmetini uygun fiyatlar ile alarak, bütün bu faydalardan ekonomik fiyatlar ile faydalanmış olacaksınız. İleri de dişleriniz çürüme yapmayacağı için, sizlere herhangi bir ekstra diş masrafı çıkmayacaktır.

Diş İmplantının Yapılması Gereken Durumlar?

Diş implantı hizmeti veren kliniğimiz, Konya’nın tecrübeli hekimlerine sahip firması tarafından sizlere verilmektedir. Diş implantının yapılması gereken durumlar vardır ve yapılmadığı takdirde, ağzınızın içerisinde bazı sorunlar ortaya çıkacaktır. Özellikle dişinizin olmadığı damaklarınızda yara meydana gelecek ve yemek yemede zorlanacaksınız. Bu yüzden diş implantı yaptırmanızın önemi fazladır.

Diş implantının yapılması gereken durumlar şunlardır.

 • Ağzınızda büyük olan azı dişleriniz yoksa, bu sizlerin yemek yemesini zorlaştıracak ve mutlaka diş implantı yaptırmanız gerekecektir.
 • Alt çenenizde olmayan dişlerinize diş implantı yaptırmanız gerekmektedir.
 • Aynı şekilde üst çenenin arka kısımlarında dişlerinizin olmaması, diş implantı yaptırmanızı gerektirecektir.

 

Bu gibi durumlarda yaptıracağınız diş implantı ile daha sağlıklı bir ağıza sahip olacak, yediğiniz yemeklerden tat alacaksınız. Daha güzel bir görünüşe sahip olacaksınız. Ekonomik fiyatlar ile Konya implant kliniğimizden dişlerinize implant hizmeti alabilir ve kolay şekilde ödeyebilirsiniz.

Telefon
WhatsApp